San Kuaför olarak başladığımız saç tasarımı yolculuğuna İstanbul başta olmak üzere 8 şubeye ulaştık. Güzelliğin estetik algıların çok ötesinde olduğuna dair taşıdığımız inançla her bir misafirimizin karakterine ve kişiliğine uygun tasarımlar yapıyor ve kendiyle barışık, kendini önemseyen ve seven insanlarla çalışıyoruz. San Kuaför için asıl önemli olan şey saç kesmek, boyamak ya da diğer güzellik hizmetlerini sunmak değil; saç tasarımıyla yenilenmiş ve özgüveni yüksek, güçlü kadınların hayatın her yerinde olduğunu vurgulamaktadır.

VİZYON

San Kuaför güzellik ve estetik anlayışını kişinin beğenisiyle eş değer görmekte ve her bir misafirini ” müşteri memnuniyeti ” üzerinden değil, bireysel mutluluk temelinde değerlendirmektedir. Çünkü kuaför koltuğu aynı zamanda kadınlar için bir psikolog koltuğudur. Mümkün olduğunca bu hassasiyetleri göz ardı etmeden, aynı zamanda işimizi de iyi yaparak o koltuktan misafirlerimizin mutlu kalkmasını önceliyoruz.

MİSYON

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde saç tasarımıyla ilgili trendlerin belirleyicisi olmak hedeflerimizin başında geliyor. Yüzyıllardır var olan “hallak” geleneğini modernize ederek, bu işteki yetkinliğimiz kanıtlamak ve mesleki motivasyonu yüksek çalışma arkadaşlarımızla her geçen gün kendimize yeni deneyimler katmayı hedeflerimize giden yolda bir kilometre taşı olarak görüyoruz. Dünya trendlerini takip ediyor aynı zamanda sosyokültürel analizlerle kişiselleştirilmiş tasarımlarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz.